Menu

Dana Tóthová

majiteľka & lektorka

Viac o Dane Tóthovej a Kreatívnych kurzoch

Kreatívne kurzy

Dana Tóthová majiteľka & lektorka

O nás

Dana Tóthová sa kreatívnej tvorbe, art-hobby a ľudovoumeleckým remeslám venuje viac ako 20 rokov. Niekoľko rokov pôsobí ako lektor ľudovoumeleckých remesiel a art hobby, aranžovania kvetov, v kurzoch po celom Slovensku aj formou rekvalifikačných kurzov. Publikuje svoje nápady v časopisoch, v rozhlase aj v TV.

Od roku 2008 prinášame formou kurzov novinky z kreatívneho sveta a art-hobby. V kreatívnej dielni učia lektori, ktorí sa profesionálne venujú technike, ktorú u nás učia. Kreatívne kurzy sú pre všetkých, ktorí sa chcú niečo kreatívne naučiť alebo len tak relaxovať a vyskúšať si niečo nové.

Za všetkých lektorov Vám prajem krásne a kreatívne dni.

Dana Tóthová

Kontakt

Vittoria agency s.r.o

Telocvičná 34

821 05 Bratislava

IČO: 36 830 119

DIČ: 2022452421

Výpis z OR SR

Kreatívne kurzy sa konajú v kreatívnej dielni na Telocvičnej 34 v Bratislave II - Prievoz. Dom č. 34 sa nachádza medzi Farebnou a Ľaliovou ulicou. Orientačný bod je, keď z Mierovej ulici odbočíte k hotelu, alebo ihrisku Rapid (tiež sa nachádzajú na Telocvičnej ulici). Odtiaľ je to k nám cca 70 metrov.


© 2015 Všetky práva vyhradené. Kopírovanie časti stránky alebo jej obsahu sa bez súhlasu autora zakazuje. Uvedené neplatí na časti kódu pod licenciou MIT.