Menu

Dana Tóthová

majiteľka & lektorka

Viac o Dane Tóthovej a Kreatívnych kurzoch

Často kladené otázky

 • Kde sa konajú kreatívne kurzy?

  Všetky kreatívne kurzy prebiehajú v kreatívnej dielni, v Bratislave, v Ružinove-Prievoze, adresa je Telocvičná 34. Dielňa je v rodinnom dome, mapku nájdete na našej stránke, v kontaktoch.

 • Dá sa parkovať priamo pred dielňou?

  Áno, priamo pred domom na ulici sa dá bez problémov parkovať.

 • Môžete mi prosím napísať aká MHD k Vám ide?

  Existuje niekoľko možností.

  Trolejbusom číslo 208, vystúpite na zastávke Radničné námestie, potom pokračujete v smere jazdy trolejbusu, až na mini-križovatku, kde je vpravo ulica Telocvičná. Na stene je aj banner s upútavkou na Hotel Rapid.

  Ďalej trolejbusmi 202 a 201. Vystúpite na zastávke Ondrejovova, pokračujete peši do Prievozu, okolo budovy Polície, stále rovno, prekrižujete ulicu Mierová, Telocvičná, pokračujete stále rovno, peši až k hotelu, ihrisku Rapid a odtiaľ je to cca 70 m. Po pravej strane je rodinný dom so šedou fasádou, na bráne je tabuľa Kreativne kurzy.

 • Robíte kurzy aj mimo Bratislavy?

  Áno, robíme kreatívne kurzy aj mimo Bratislavy - väčšinou dámy zorganizujú skupinku, dohodneme termin a tému.

  V prípade záujmu ma môžete kontaktovať e-mailom na info@kreativnekurzy.sk alebo aj telefonicky na 0905 616 501.

 • Dá sa kúpiť po absolvovaní kurzu aj materiál na ďalšie tvorenie?

  Áno, kreatívne potreby si môžete zakúpiť cez internetový obchod (prelinkovanie nájdete v menu) alebo aj priamo v dielni po kurze.

 • Nepotrebujete lektorov?

  Pošlite nám Vaše nápady s technikou a fotkami e-mailom na info@kreativnekurzy.sk.

 • Rekvalifikácii v tomto odbore

  V prípade, že ste evidovaná na Úrade práce, je možnosť absolvovať kreatívne kurzy v spolupráci s UPsVaR-om, nakoľko na kurzy máme akreditáciu Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.

  V prípade záujmu nás kontaktujte.

 • Mám záujem o kurz, ktorý bol, ale už sa neobjavil na stránke.

  Napíšte nám, o ktorý kurz máte záujem, určite sa dohodneme. Niektoré kurzy sú len sezónne, napr. aranžovanie, adventné vence alebo dekorovanie veľkonočných vajíčok.

  Ostatné kurzy zaraďujeme do ponuky, preto sa prosím sem-tam pozrite na ponuku našich kurzov.

 • Môžu chodiť k vám aj deti?

  Áno môžu - v doprovode rodičov. Cca od 12 rokov aj samé, ak vydržia 3 hodinky tvoriť, nie je problém. Väčšinou chodia k nám maminky a dámy, ktoré si prídu odpočinúť od svojich ratolestí.

 • Musím si na kurz niečo priniesť?

  Na naše kreatívne kurzy si nemusíte nič priniesť. Všetok materiál, pomôcky a lektorné sú v cene kurzov.

  V dielni sú k dispozícii aj zástery. Rovnako všetko, čo si na kurze vytvoríte, si zoberiete domov.

 • Ak z nejakého dôvodu nebudem môcť prísť na už zaplatený kurz, čo sa stane?

  Stačí napísať e-mail na info@kreativnekurzy.sk, vyplniť správu v kontaktoch alebo preposlať na základe potvrdzujúceho mailu, ktorý ste od nás obdržali správu, určite to vyriešime.

 • Chcem darovať kurz, ako mám postupovať?

  Ročne robíme veľa rôznych kurzov, na konkrétne kurzy nemáme darčekové poukazy, môžete si kurz objednať na seba, zaplatiť a obdarovaný príde na kurz. Bežne to naši zákazníci robia.

  Druhá možnosť je kúpiť darčekový poukaz cez e-shop na kreatívny kurz, ktorý platí vždy do konca kalendárneho roka a jeho cena je paušál. Darčekový poukaz platí len na 3 hodinový kurz.

 • Vystavujete po absolvovaní kurzu aj certifikát?

  Nie, bohužiaľ, po absolvovaní jednorazového kurzu nevystavujeme certifikát. Kurzy máme síce akreditované Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR, ale podľa zákona o ďalšom vzdelávaní musíte absolvovať minimálne 150 hodín, potom Vám vystavíme tzv. Osvedčenie o absolvovaní kurzov, je to v podstate rekvalifikačný kurz. V prípade záujmu o rekvalifikačný kurz, nás prosím kontaktujte, info@kreativnekurzy.sk, alebo telefonicky, 0905616501.

Kontakt

Vittoria agency s.r.o

Telocvičná 34

821 05 Bratislava

IČO: 36 830 119

DIČ: 2022452421

Výpis z OR SR

Kreatívne kurzy sa konajú v kreatívnej dielni na Telocvičnej 34 v Bratislave II - Prievoz. Dom č. 34 sa nachádza medzi Farebnou a Ľaliovou ulicou. Orientačný bod je, keď z Mierovej ulici odbočíte k hotelu, alebo ihrisku Rapid (tiež sa nachádzajú na Telocvičnej ulici). Odtiaľ je to k nám cca 70 metrov.


© 2015 Všetky práva vyhradené. Kopírovanie časti stránky alebo jej obsahu sa bez súhlasu autora zakazuje. Uvedené neplatí na časti kódu pod licenciou MIT.